Biorezonans 4D - Biophilla Tracker NLS
Jako jedyni w Częstochowie posiadamy urządzenie Biophilia Tracker NLS - Skaner 4D będący nowoczesną metodą wykrywania patogenów, grzybów i bakterii (w tym boreliozy).
gabinety masażu częstochowa

Biorezonans 4D - Biophilla Tracker NLS

Najdokładniejszy skan całego ciała - komórek, narządów, mięśni. Dzięki skanerowi sprawdzisz:


Obiążenia, których przyczyny naturalna terapia biorezonansowa może pomóc usunąć:
Terapia częstotliwościowa Meta-terapia

Mózg otrzyma sygnał dotyczący konieczności przetestowania jednego lub więcej narządów ciała, który to sygnał jest wyświetlany na monitorze komputera i jest wychwytywany w słuchawkach podmiotu. Sygnał reprezentuje serię elektromagnetycznych oscylacji charakterystycznych dla zdrowych organów.

Każde ludzkie ciało ma swoje własne spektrum oscylacji elektromagnetycznych. Można zbadać kwestię stanu zdrowia, a w odpowiedzi na pytanie mózg podmiotu udziela odpowiedzi, która jest następnie postrzegana przez czujniki. Wynik reprezentuje stan organizmu.


Gabinety Masażu = profesjonalizm i doświadczenie

Wszystkie zabiegi oferowane przez Gabinety Masażu w Częstochowie wykonuję osobiście. Posiadam wykształcenie medyczne, dodatkowo ukończyłam różne kursy i szkolenia z wielu dziedzin, jestem mistrzem naturoterapii i mistrzem bioenergoterapii. Jestem osobą o dużych zdolnościach manualnych i posiadam specjalistyczną wiedzę potwierdzoną licznymi certyfikatami. Charakteryzuje mnie otwartość, chęć niesienia pomocy innym oraz profesjonalne podejście do wykonywanej pracy. Z zamiłowania jestem masażystką i naturoterapeutką.

Ostatnio Gabinety Masażu uzyskały pozytywny wynik w telefonicznym badaniu wiedzy merytorycznej. Posiadamy Certyfikat "Telefon Tajemniczego Klienta".

Serdecznie zapraszam do korzystania z usług Gabinetów Masażu.
Podpis Marzena SobasZapoznaj się z całą galerią moich dyplomów i certyfikatów.do gory