Suplementy diety
Zioła powracają do łask - wybierz naturalne wsparcie dla Twojego organizmu!
W naszej ofercie znajdziesz preparaty renomowanych firm odznaczającymi się wysoką jakością i bezpieczeństwem stosowania.
suplementy diety częstochowa
Chcesz wzmocnić swoją naturalną odporność organizmu? A może masz konkretne problemy ze zdrowiem? Jeśli choć raz Twoja odpowiedź brzmiała “tak” to jesteś we właściwym miejscu! W Gabinetach Masażu Marzena Sobas możesz nabyć preparaty, które pomagają organizmowi odzyskać siłę i witalność. Oferujemy zioła i naturalne suplementy diety dla każdego – są bezpieczne zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci.


Kliknij w nazwę wybranej marki suplementów diety, aby poznać jej ofertę.

Arosha


Oferta produktów Arosha
Nature's Sunshine


Oferta produktów Nature Sunshine
Invex Remedies


Oferta produktów Invex Remedies
Sunrider


Oferta produktów Sunrider
CaliVita


Oferta produktów CaliVita
Dorsim


Oferta produktów Dorsim
Fohow - Feniks


Oferta produktów Fohow - Feniks
Energetix


Oferta produktów Energetix


Wszystkie oferowane na stronie produkty to suplementy diety, które nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu.

Gabinety Masażu = profesjonalizm i doświadczenie

Wszystkie zabiegi oferowane przez Gabinety Masażu w Częstochowie wykonuję osobiście. Posiadam wykształcenie medyczne, dodatkowo ukończyłam różne kursy i szkolenia z wielu dziedzin, jestem mistrzem naturoterapii i mistrzem bioenergoterapii. Jestem osobą o dużych zdolnościach manualnych i posiadam specjalistyczną wiedzę potwierdzoną licznymi certyfikatami. Charakteryzuje mnie otwartość, chęć niesienia pomocy innym oraz profesjonalne podejście do wykonywanej pracy. Z zamiłowania jestem masażystką i naturoterapeutką.

Ostatnio Gabinety Masażu uzyskały pozytywny wynik w telefonicznym badaniu wiedzy merytorycznej. Posiadamy Certyfikat "Telefon Tajemniczego Klienta".

Serdecznie zapraszam do korzystania z usług Gabinetów Masażu.
Podpis Marzena SobasZapoznaj się z całą galerią moich dyplomów i certyfikatów.do gory