Kontakt
Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu umówienia swojej wizyty lub uzyskania większej ilości informacji o naszych usługach czy suplementach diety. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.
certyfikaty

Gabinety Masażu Marzena Sobas

Gabinety Masażu uzyskały pozytywny wynik w telefonicznym badaniu wiedzy merytorycznej. Posiadamy Certyfikat "Telefon Tajemniczego Klienta".

Telefon

tel. 600 744 669
proszę dzwonić w godzinach 9-20, można również wysłać wiadomość SMS - oddzownimy

Adres

ul. Jankowskiego 32/40 m. 12
42-224 Częstochowa

Mapka

Mapka dojazdu do Gabinetów Masażu w Częstochowie

Gabinety Masażu = profesjonalizm i doświadczenie

Wszystkie zabiegi oferowane przez Gabinety Masażu w Częstochowie wykonuję osobiście. Posiadam wykształcenie medyczne, dodatkowo ukończyłam różne kursy i szkolenia z wielu dziedzin, jestem mistrzem naturoterapii i mistrzem bioenergoterapii. Jestem osobą o dużych zdolnościach manualnych i posiadam specjalistyczną wiedzę potwierdzoną licznymi certyfikatami. Charakteryzuje mnie otwartość, chęć niesienia pomocy innym oraz profesjonalne podejście do wykonywanej pracy. Z zamiłowania jestem masażystką i naturoterapeutką.

Ostatnio Gabinety Masażu uzyskały pozytywny wynik w telefonicznym badaniu wiedzy merytorycznej. Posiadamy Certyfikat "Telefon Tajemniczego Klienta".

Serdecznie zapraszam do korzystania z usług Gabinetów Masażu.
Podpis Marzena SobasZapoznaj się z całą galerią moich dyplomów i certyfikatów.do gory