Blog
Twoje źródło wiedzy na temat zdrowia ludzkiego organizmu. Będziemy poruszać tematy, które mogą dotyczyć każdego z nas, dlatego zapraszamy do częstych odwiedzin naszej strony i czerpania wiedzy z zamieszczanych artykułów.
certyfikowane masaże częstochowa
Artykuł o klawiterapii
Klawiterapia - naturalna metoda przywracania zdrowia 05.03.2018
Poznaj klawiterapię i jej dobroczynne działanie dla organizmu człowieka.

Artykuł o mikroskopowym badaniu żywej kropli krwi
Badanie żywej kropli krwi 12.09.2016
Co może wykryć mikroskopowe badanie kropli krwi? Komu jest ono szczególnie polecane? Sprawdź to już teraz w naszym artykule!

Artykuł o krzemie i borze - pierwiastkach niezbędnych do życia
Krzem i bor 17.02.2016
Poznaj pozytywne właściwości krzemu i boru. Dowiedz się co może powodować niedobór tych pierwiastków. Poznaj monojony i innowacyjne produkty, które je zawierają.

Artykuł o zakwaszeniu organizmu
Zakwaszenie organizmu 02.02.2016
Dowiedz się wszystkiego na temat zakwaszenia organizmu. Poznaj przyczyny, skutki i sposoby zwalczania tej dolegliwości.Gabinety Masażu = profesjonalizm i doświadczenie

Wszystkie zabiegi oferowane przez Gabinety Masażu w Częstochowie wykonuję osobiście. Posiadam wykształcenie medyczne, dodatkowo ukończyłam różne kursy i szkolenia z wielu dziedzin, jestem mistrzem naturoterapii i mistrzem bioenergoterapii. Jestem osobą o dużych zdolnościach manualnych i posiadam specjalistyczną wiedzę potwierdzoną licznymi certyfikatami. Charakteryzuje mnie otwartość, chęć niesienia pomocy innym oraz profesjonalne podejście do wykonywanej pracy. Z zamiłowania jestem masażystką i naturoterapeutką.

Ostatnio Gabinety Masażu uzyskały pozytywny wynik w telefonicznym badaniu wiedzy merytorycznej. Posiadamy Certyfikat "Telefon Tajemniczego Klienta".

Serdecznie zapraszam do korzystania z usług Gabinetów Masażu.
Podpis Marzena SobasZapoznaj się z całą galerią moich dyplomów i certyfikatów.do gory