Gabinety Masażu
Odwiedzając Gabinety Masażu Marzena Sobas możesz liczyć na fachowe doradztwo z zakresu zdrowia oraz profesjonalnie wykonane zabiegi. na >> Możesz liczyć na fachowe doradztwo z zakresu zdrowia oraz profesjonalnie wykonane zabiegi.
gabinety masażu częstochowa
DOŚWIADCZENIE Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług.
AKTUALNA WIEDZA Stale doskonalimy swoje umiejętności i poszerzamy wiedzę w zakresie wiedzy o ludzkim ciele.
SZEROKA OFERTA Oferujemy różnego rodzaju masaże, zajmujemy się terapią manualną, usuwaniem bólu, a także zabiegami relaksującymi.
INDYWIDUALNE PODEJŚCIE Dla nas liczy się przede wszystkim Twoje zdrowie, zadowolenie oraz komfort podczas wykonanego zabiegu.


Oferujemy indywidualny dobór terapii. Swoje usługi wykonujemy dokładnie, ze szczególnym uwzględnieniem komfortu i poczucia bezpieczeństwa naszych Klientów. Poniżej znajduje się pełna lista oferowanych usług.

Na stałych klientów czekają atrakcyjne promocje – więcej informacji udzielamy w Gabinecie.

Autorska metoda diagnozowania i masażu

Autorska metoda diagnozowania i masażu

Przedstawiamy nową, autorską technikę lokalizowania i usuwania bólu. Inspirowana przypadkami naszych klientów, opracowana na podstawie szerokiego doświadczenia, powstała z chęcią niesienia szybkiej i efektywnej pomocy w zmaganiu się z różnego rodzaju bólami. Głównym założeniem nowej techniki jest indywidualne podejście do każdego klienta i dokładne zdiagnozowanie go, a następnie dobór i wdrożenie odpowiedniej terapii w celu pozbycia się problemów zdrowotnych.
Masaże lecznicze Częstochowa
Terapia manualna Częstochowa

Terapia manualna

Zajmujemy się także terapią manualną (kręgarstwem), która jest w pełni naturalnym sposobem umożliwiającym pozbycie się dolegliwości związanych z kręgosłupem i układem ruchu u klientów. Terapia manualna to nieinwazyjne zabiegi, które pomagają usunąć zablokowania w obrębie kręgosłupa i przywrócić prawidłowe ustawienia kręgów.
Zabiegi usuwające ból Częstochowa

Usuwanie bólu

Osoby cierpiące na: przewlekłe bóle kręgosłupa, rwy kulszowe, bóle głowy, stany zapalne barku, ręki czy kolana, cieśń nadgarstka, łokieć tenisisty, milknące (drętwiejące) ręce lub borykające się od dawna z migreną również zapraszamy na wizytę do Gabinetów Masażu. Zajmujemy się znajdowaniem przyczyn powodujących bóle i ich skutecznym usuwaniem.
Zabiegi relaksacyjne Częstochowa

Zabiegi relaksacyjne

W ofercie Gabinetów Masażu Marzena Sobas znajdują się także zabiegi rozluźniające ciało i wyciszające emocje.
Zabiegi Częstochowa

Inne zabiegi

Zaletą Gabinetów Masażu Marzena Sobas jest szeroki wachlarz oferowanych zabiegów. Obok masaży, terapii manualnej i zabiegów relaksacyjnych zajmujemy się też:

Gabinety Masażu = profesjonalizm i doświadczenie

Wszystkie zabiegi oferowane przez Gabinety Masażu w Częstochowie wykonuję osobiście. Posiadam wykształcenie medyczne, dodatkowo ukończyłam różne kursy i szkolenia z wielu dziedzin, jestem mistrzem naturoterapii i mistrzem bioenergoterapii. Jestem osobą o dużych zdolnościach manualnych i posiadam specjalistyczną wiedzę potwierdzoną licznymi certyfikatami. Charakteryzuje mnie otwartość, chęć niesienia pomocy innym oraz profesjonalne podejście do wykonywanej pracy. Z zamiłowania jestem masażystką i naturoterapeutką.

Ostatnio Gabinety Masażu uzyskały pozytywny wynik w telefonicznym badaniu wiedzy merytorycznej. Posiadamy Certyfikat "Telefon Tajemniczego Klienta".

Serdecznie zapraszam do korzystania z usług Gabinetów Masażu.
Podpis Marzena SobasZapoznaj się z całą galerią moich dyplomów i certyfikatów.do gory