Masaż powięziowy
gabinety masażu częstochowa

Masaż powięziowy w Gabinetach Masażu w Częstochowie

Zabieg mocno rozluźniający, uwalniający od napięć i różnego rodzaju zespołów bólowych, zwiększający gibkość, a nawet poprawiający postawę ciała. Ma oddziaływanie rozciągające i uciskowe na powięź, tj. na błonę zbudowaną z tkanki łącznej włóknistej, która otacza mięśnie szkieletowe i łączy je w grupy czynnościowe. Wszelkie ograniczenia w jej obrębie mogą powodować niewłaściwe napięcia mięśni, a także uciski na kości i naczynia krwionośne, które przyczyniają się do odczuwania dyskomfortu fizycznego i powstawania zaburzeń funkcjonowania całego ciała.

Do masażu wykorzystywane są łokcie i kostki dłoni, dzięki którym zabieg zyskuje na głębokości i precyzji masowania (w porównaniu do innych form masażu).


Gabinety Masażu = profesjonalizm i doświadczenie

Wszystkie zabiegi oferowane przez Gabinety Masażu w Częstochowie wykonuję osobiście. Posiadam wykształcenie medyczne, dodatkowo ukończyłam różne kursy i szkolenia z wielu dziedzin, jestem mistrzem naturoterapii i mistrzem bioenergoterapii. Jestem osobą o dużych zdolnościach manualnych i posiadam specjalistyczną wiedzę potwierdzoną licznymi certyfikatami. Charakteryzuje mnie otwartość, chęć niesienia pomocy innym oraz profesjonalne podejście do wykonywanej pracy. Z zamiłowania jestem masażystką i naturoterapeutką.

Ostatnio Gabinety Masażu uzyskały pozytywny wynik w telefonicznym badaniu wiedzy merytorycznej. Posiadamy Certyfikat "Telefon Tajemniczego Klienta".

Serdecznie zapraszam do korzystania z usług Gabinetów Masażu.
Podpis Marzena SobasZapoznaj się z całą galerią moich dyplomów i certyfikatów.do gory