Theta Healing
Metoda została opracowana przez Viannę Stibal, która odkryła, że wprowadzając swój mózg w stan Theta i łącząc się z kreatywną energią można się uzdrawiać i stwarzać dla siebie, to co się chce, by osiągnąć pełen potencjał w swoim życiu.
gabinety masażu częstochowa

Theta Healing

Z Theta Healing wykorzystasz naturalną moc swoich fal mózgowych. Będąc w stanie Theta mamy możliwość dotrzeć głęboko do naszej podświadomości i zaprogramować ją na nowo. Uzdrawianie Theta uwalnia od ukrytych lęków, złości, ograniczających, negatywnych przekonań, a w ich miejsce wprowadza pozytywne, optymistyczne, wspierające myśli i uczucia.

Theta Healing wspomaga nastrój relaksu, pobudza endorfiny, redukuje zmęczenie, napięcie, depresję, synchronizuje obie półkule mózgowe, wspomaga naukę, przyswajanie wiedzy, rozbudza nasz kreatywny umysł, spontaniczne działanie i zdolności intuicyjne.

Nauka techniki Theta jest prosta, każdy bez względu na wiek może się jej nauczyć.


Gabinety Masażu = profesjonalizm i doświadczenie

Wszystkie zabiegi oferowane przez Gabinety Masażu w Częstochowie wykonuję osobiście. Posiadam wykształcenie medyczne, dodatkowo ukończyłam różne kursy i szkolenia z wielu dziedzin, jestem mistrzem naturoterapii i mistrzem bioenergoterapii. Jestem osobą o dużych zdolnościach manualnych i posiadam specjalistyczną wiedzę potwierdzoną licznymi certyfikatami. Charakteryzuje mnie otwartość, chęć niesienia pomocy innym oraz profesjonalne podejście do wykonywanej pracy. Z zamiłowania jestem masażystką i naturoterapeutką.

Ostatnio Gabinety Masażu uzyskały pozytywny wynik w telefonicznym badaniu wiedzy merytorycznej. Posiadamy Certyfikat "Telefon Tajemniczego Klienta".

Serdecznie zapraszam do korzystania z usług Gabinetów Masażu.
Podpis Marzena SobasZapoznaj się z całą galerią moich dyplomów i certyfikatów.do gory