Suplementy diety - Sunrider
Zioła powracają do łask - wybierz naturalne wsparcie dla Twojego organizmu!
suplementy diety częstochowa

W Gabinetach Masażu możesz zamówić produkty Sunrider.

Z oferty firmy polecamy m.in.:

CALLI

Opakowanie preparatu Calli
Jest to podstawowa mieszanka herbat regulująca procesy związane z oczyszczaniem komórkowym. Uaktywnia działalność podstawowych organów wydalniczych w organizmie: jelit, nerek, płuc i skóry. Wzmaga jasność umysłu i zdolność koncentracji, polepsza oczyszczanie organizmu z produktów przemiany materii, metali ciężkich, związków toksycznych i innych zanieczyszczeń, a także stymuluje oczyszczanie mięśni z kwasu mlekowego.

NUPLUS

Opakowanie preparatu NuPlus
Jest to podstawowa mieszanka regulująca energię komórkową. Posiada silne działanie regeneracyjne na system endokrynny, gruczoły płciowe, wątrobę, nerki, system nerwowy, jest doskonałym pożywieniem dla niemowląt oraz rekonwalescentów. Przynosi duże efekty w regeneracji nadnerczy, gruczołów rozrodczych, wątroby, nerek, trzustki, systemu nerwowego i pomaga w obniżeniu poziomu cholesterolu.

FORTUNE DELIGHT

Opakowanie preparatu Fortune Delight
Reguluje proces oczyszczania. Pomaga w efektywnym oczyszczanie układu trawiennego z produktów przemiany materii, substancji toksycznych, jest wyjątkowo pomocna w kontroli nadmiernego rozwoju kolonii drożdży (np. Candida Albicans) w organizmie, pomaga w utrzymaniu równowagi centralnego układu nerwowego oraz skutecznie eliminuje "wolne rodniki".

BEAUTY PEARL

Opakowanie preparatu Beauty Pearl
Mieszanka odżywiająca kobiece gruczoły hormonalne. Działanie: zmniejszenie dolegliwości PMS (syndrom przedmenstrualny), lżejszy i regularniejszy przebieg cyklu miesiączkowego, łatwiejsze przechodzenie okresu przekwitania i zmian hormonalnych w tym okresie, jak: uderzenia gorąca, zmiany samopoczucia, depresja, rozdrażnienie.

PRIME AGAIN

Opakowanie preparatu Prime Again
Produkt został opracowany by tchnąć w Twoje ciało drugą młodość! Formuła "roślinnych hormonów" odżywia funkcje serca i całego układu hormonalnego, w tym nadnerczy, tarczycy i gruczołów rozrodczych. Składniki Prime Again® wzmacniają system nerwowy i zdolność organizmu do radzenia sobie ze stresem. Inne korzyści mogą obejmować: zmniejszenie reakcji alergicznych (w tym kataru siennego), szybszy powrót do zdrowia po chorobie lub urazie, ustąpienie objawów menopauzy i PMS, ulepszone procesy reakcji seksualnych i reprodukcyjnych oraz zwiększoną wytrzymałość mięśni.

QUINARY

Opakowanie preparatu Quinary
Stanowi synergiczną kombinację 50-ciu różnego rodzaju ziół, warzyw i owoców. QUINARY poprzez właściwe odżywianie doprowadza do równowagi poszczególne systemy tak, że ich wzajemne współdziałanie jest jednoznaczne i ściśle określone. Mistrzowie chińskiej medycyny wierzyli, ze tylko w prawidłowo zrównoważonych wszystkich systemach może przepływać życiodajna energia CHI, a jakiekolwiek zakłócenia w jej swobodnym przepływie prowadzą do nieprawidłowego funkcjonowania organizmu.

ZIOŁOWA PASTA DO ZĘBÓW SUN SMILE

Opakowanie ziołowej pasty do zębów Sun Smile
Wyjątkowo delikatna alternatywa dla zwykłych past. Nie posiada właściwości ścierających, zapewnia doskonałą higienę i długotrwałe uczucie świeżości. Jest ceniona przez osoby z nadwrażliwością zębów i ze skłonnością do paradontozy. Wyróżnia się nigdzie nie spotykanym bogactwem wyłącznie naturalnych, silnie skoncentrowanych składników ziołowych korzystnie wpływających zarówno na zęby jak i na dziąsła. Skutecznie zapobiega zapaleniom błony śluzowej, odsłanianiu się szyjek zębowych i rozwojowi bakterii oraz płytki nazębnej.

CITRIC C

Opakowanie preparatu Citric C
To tabletki do żucia, które smakują jak świeżo obrane pomarańcze. Zawierają między innymi kwas askorbinowy, askorbinian sodu, owoc róży, mieszankę bioflawonoidów oraz zieloną herbatę. Już jedna tabletka pokrywa 200% dziennego zapotrzebowania na witaminę C. Citric C Tab jest doskonały dla dzieci – dzięki świetnemu smakowi i formie cukierka jest przez nie chętnie przyjmowany. Produkt o wysokiej przyswajalności.

HERB CAL

Opakowanie preparatu Herb Cal
W przeciwieństwie do innych preparatów dostępnych na rynku tabletki Herb Cal zawierają czysty wapń, który pochodzi ze skamieniałych koralowców z głębi oceanu. W ich produkcji nie bierze udziału wapń wyrabiany z muszli (ten często zawiera ołów, rtęć, arsen oraz inne metale ciężkie pochodzące z odpadów przemysłowych). Tabletki Herb Cal są unikalną kombinacją węglanu wapnia, cytrynianu i glukonianu, znajdujących się w oceanie. Zawiera dodatkowe ziołowe składniki, enzymy oraz witaminę D, które ułatwiają wchłanianie wapnia.


Wszystkie oferowane na stronie produkty to suplementy diety, które nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu.

Gabinety Masażu = profesjonalizm i doświadczenie

Wszystkie zabiegi oferowane przez Gabinety Masażu w Częstochowie wykonuję osobiście. Posiadam wykształcenie medyczne, dodatkowo ukończyłam różne kursy i szkolenia z wielu dziedzin, jestem mistrzem naturoterapii i mistrzem bioenergoterapii. Jestem osobą o dużych zdolnościach manualnych i posiadam specjalistyczną wiedzę potwierdzoną licznymi certyfikatami. Charakteryzuje mnie otwartość, chęć niesienia pomocy innym oraz profesjonalne podejście do wykonywanej pracy. Z zamiłowania jestem masażystką i naturoterapeutką.

Ostatnio Gabinety Masażu uzyskały pozytywny wynik w telefonicznym badaniu wiedzy merytorycznej. Posiadamy Certyfikat "Telefon Tajemniczego Klienta".

Serdecznie zapraszam do korzystania z usług Gabinetów Masażu.
Podpis Marzena SobasZapoznaj się z całą galerią moich dyplomów i certyfikatów.do gory