Klawiterapia - naturalna metoda przywracania zdrowia
certyfikowane masaże częstochowa

Czym jest klawiterapia?

Metoda ta została opracowana przez polskiego psychologa, Ferdynanda Barbasiewicza, i polega na przywróceniu utraconego lub wzmocnieniu słabego napięcia nerwowego poprzez ucisk „chorego” miejsca specjalistycznym narzędziem zwanym klawikiem. Klawiki swoim wyglądem mogą przypominać gwoździe, ale w przeciwieństwie do nich zawsze wykonywane są ze stali chirurgicznej i są projektowane tak by pomimo pewnej ostrości nie naruszały skóry osoby podlegającej zabiegowi. Ostre końce klawika spełniają bardzo ważną funkcję - służą do wytwarzania impulsu nerwowego, który dociera do kluczowych struktur układu nerwowego.

Klawiterapia to metoda opierająca się w 100% na naturalnych dla człowieka mechanizmach samonaprawczych uruchamianych nieinwazyjnym ręcznym stymulowaniem (bodźcowaniem). Impuls nerwowy powstaje w efekcie stymulacji receptorów nerwowych. Pozwala on wzbudzać lub intensyfikować cechy, które posiada każdy żywy organizm, tj. autonaprawdę, samoregulację oraz regenerację. Dzięki klawiterapi możemy je rozwijać i pobudzać do lepszego działania, a poprzez uciskanie wybranych miejsc wskazywać organizmowi, które miejsca i organy wymagają właśnie lepszej regulacji funkcji lub naprawy.

Dla kogo klawiterapia jest odpowiednia?

Klawiterapię może stosować w wielu przypadkach i w leczeniu przeróżnych schorzeń. Zaleca się ją również w okresie rekonwalescencji lub w celu przywrócenia organizmowi równowagi. Ma dobry wpływ na cały organizm, m.in. na układ nerwowy i na regenerację chorych narządów. Zabieg wykazuje także działanie rozluźniające, odblokowuje negatywne napięcia i stresy.

Gabinety Masażu = profesjonalizm i doświadczenie

Wszystkie zabiegi oferowane przez Gabinety Masażu w Częstochowie wykonuję osobiście. Posiadam wykształcenie medyczne, dodatkowo ukończyłam różne kursy i szkolenia z wielu dziedzin, jestem mistrzem naturoterapii i mistrzem bioenergoterapii. Jestem osobą o dużych zdolnościach manualnych i posiadam specjalistyczną wiedzę potwierdzoną licznymi certyfikatami. Charakteryzuje mnie otwartość, chęć niesienia pomocy innym oraz profesjonalne podejście do wykonywanej pracy. Z zamiłowania jestem masażystką i naturoterapeutką.

Ostatnio Gabinety Masażu uzyskały pozytywny wynik w telefonicznym badaniu wiedzy merytorycznej. Posiadamy Certyfikat "Telefon Tajemniczego Klienta".

Serdecznie zapraszam do korzystania z usług Gabinetów Masażu.
Podpis Marzena SobasZapoznaj się z całą galerią moich dyplomów i certyfikatów.do gory