Mikrokinezyterapia
gabinety masażu częstochowa

Mikrokinezyterapia w Gabinetach Masażu w Częstochowie

To metoda terapii manualnej posługująca się specyficzną formą dotyku zwaną mikropalpacją. Zadaniem mikrokinezyterapii jest znajdywanie zapamiętanych przez różne tkanki śladów po urazach, chorobach, stresie, infekcjach, zatruciach czy innych silnych przeżyciach i poddanie ich manualnej stymulacji. Mikrokinezyterapia pomaga przywrócić zaburzony rytm życiowy tkanek i odblokowuje naturalne zdolności organizmu do regeneracji.


Gabinety Masażu = profesjonalizm i doświadczenie

Wszystkie zabiegi oferowane przez Gabinety Masażu w Częstochowie wykonuję osobiście. Posiadam wykształcenie medyczne, dodatkowo ukończyłam różne kursy i szkolenia z wielu dziedzin, jestem mistrzem naturoterapii i mistrzem bioenergoterapii. Jestem osobą o dużych zdolnościach manualnych i posiadam specjalistyczną wiedzę potwierdzoną licznymi certyfikatami. Charakteryzuje mnie otwartość, chęć niesienia pomocy innym oraz profesjonalne podejście do wykonywanej pracy. Z zamiłowania jestem masażystką i naturoterapeutką.

Ostatnio Gabinety Masażu uzyskały pozytywny wynik w telefonicznym badaniu wiedzy merytorycznej. Posiadamy Certyfikat "Telefon Tajemniczego Klienta".

Serdecznie zapraszam do korzystania z usług Gabinetów Masażu.
Podpis Marzena SobasZapoznaj się z całą galerią moich dyplomów i certyfikatów.do gory