Masaż relaksacyjny
gabinety masażu częstochowa

Masaż relaksacyjny odchudzanie w Gabinetach Masażu w Częstochowie

Ten zabieg pomaga się odprężyć, wyciszyć natłok myśli i emocji i zebrać w sobie siłę do dalszego działania. Polecamy go osobom narażonym na silny stres, zmęczonym szybkim tempem życia oraz skarżącym się na brak energii i witalności. Masaż relaksacyjny pozwala zapomnieć o wszelkich problemach i dolegliwościach, działa kojąco i uspokajająco.


Gabinety Masażu = profesjonalizm i doświadczenie

Wszystkie zabiegi oferowane przez Gabinety Masażu w Częstochowie wykonuję osobiście. Posiadam wykształcenie medyczne, dodatkowo ukończyłam różne kursy i szkolenia z wielu dziedzin, jestem mistrzem naturoterapii i mistrzem bioenergoterapii. Jestem osobą o dużych zdolnościach manualnych i posiadam specjalistyczną wiedzę potwierdzoną licznymi certyfikatami. Charakteryzuje mnie otwartość, chęć niesienia pomocy innym oraz profesjonalne podejście do wykonywanej pracy. Z zamiłowania jestem masażystką i naturoterapeutką.

Ostatnio Gabinety Masażu uzyskały pozytywny wynik w telefonicznym badaniu wiedzy merytorycznej. Posiadamy Certyfikat "Telefon Tajemniczego Klienta".

Serdecznie zapraszam do korzystania z usług Gabinetów Masażu.
Podpis Marzena SobasZapoznaj się z całą galerią moich dyplomów i certyfikatów.do gory