Masaż pulsacyjny
gabinety masażu częstochowa

Masaż pulsacyjny w Gabinetach Masażu w Częstochowie

Jest wyjątkowo łagodnym zabiegiem, który stymuluje układ nerwowy i oddziałuje na wszystkie płyny w organizmie. Jego zadaniem jest rozluźnienie stawów i mięśni poprzez kołysanie i potrząsanie całego ciała. Polecany jest szczególnie osobom przemęczonym, spiętym i zestresowanym. Masaż pulsacyjny w pełni relaksuje, usuwa napięcia i stresy. Delikatność zabiegu powoduje, że jest on bardzo dobrze odbierany przez osoby starsze i dzieci.


Gabinety Masażu = profesjonalizm i doświadczenie

Wszystkie zabiegi oferowane przez Gabinety Masażu w Częstochowie wykonuję osobiście. Posiadam wykształcenie medyczne, dodatkowo ukończyłam różne kursy i szkolenia z wielu dziedzin, jestem mistrzem naturoterapii i mistrzem bioenergoterapii. Jestem osobą o dużych zdolnościach manualnych i posiadam specjalistyczną wiedzę potwierdzoną licznymi certyfikatami. Charakteryzuje mnie otwartość, chęć niesienia pomocy innym oraz profesjonalne podejście do wykonywanej pracy. Z zamiłowania jestem masażystką i naturoterapeutką.

Ostatnio Gabinety Masażu uzyskały pozytywny wynik w telefonicznym badaniu wiedzy merytorycznej. Posiadamy Certyfikat "Telefon Tajemniczego Klienta".

Serdecznie zapraszam do korzystania z usług Gabinetów Masażu.
Podpis Marzena SobasZapoznaj się z całą galerią moich dyplomów i certyfikatów.do gory