Klawiterapia w Gabinetach Masażu w Częstochowie
Klawiterapia to praca z niskim napięciem mięśniowym. Polega na przywracaniu utraconego przewodnictwa nerwowego. Zabieg działa rozluźniająco, odblokowuje.
gabinety masażu częstochowa

Klawiterapia w Gabinetach Masażu w Częstochowie

Klawiterapia to stymulacja wybranych punktów na ciele, poprzez którą wpływamy na ogólny dobrostan organizmu. Terapia okazuje się pomocna w pozbywaniu się nawet uporczywych dolegliwości zdrowotnych. Metoda została stworzona przez polskiego psychologa, Ferdynanda Barbasiewicza.


Gabinety Masażu = profesjonalizm i doświadczenie

Wszystkie zabiegi oferowane przez Gabinety Masażu w Częstochowie wykonuję osobiście. Posiadam wykształcenie medyczne, dodatkowo ukończyłam różne kursy i szkolenia z wielu dziedzin, jestem mistrzem naturoterapii i mistrzem bioenergoterapii. Jestem osobą o dużych zdolnościach manualnych i posiadam specjalistyczną wiedzę potwierdzoną licznymi certyfikatami. Charakteryzuje mnie otwartość, chęć niesienia pomocy innym oraz profesjonalne podejście do wykonywanej pracy. Z zamiłowania jestem masażystką i naturoterapeutką.

Ostatnio Gabinety Masażu uzyskały pozytywny wynik w telefonicznym badaniu wiedzy merytorycznej. Posiadamy Certyfikat "Telefon Tajemniczego Klienta".

Serdecznie zapraszam do korzystania z usług Gabinetów Masażu.
Podpis Marzena SobasZapoznaj się z całą galerią moich dyplomów i certyfikatów.do gory