Elektrostymulacja
gabinety masażu częstochowa

Elektrostymulacja w Gabinetach Masażu w Częstochowie

Elektrostymulacja polega na wysyłaniu impulsów elektrycznych do organizmu człowieka - w ten sposób doprowadzamy do skurczu określonego mięśnia lub ich grupy. Poprzez to oddziaływanie zmuszamy wybrane mięśnie do pracy, czego efektem jest ich rozbudowa i poprawiony bilans spalanych kalorii. Metoda elektrostymulacji może więc być stosowana w celu spalania tłuszczu. Jedna godzina zabiegu odpowiada trzem godzinom spaceru!


Gabinety Masażu = profesjonalizm i doświadczenie

Wszystkie zabiegi oferowane przez Gabinety Masażu w Częstochowie wykonuję osobiście. Posiadam wykształcenie medyczne, dodatkowo ukończyłam różne kursy i szkolenia z wielu dziedzin, jestem mistrzem naturoterapii i mistrzem bioenergoterapii. Jestem osobą o dużych zdolnościach manualnych i posiadam specjalistyczną wiedzę potwierdzoną licznymi certyfikatami. Charakteryzuje mnie otwartość, chęć niesienia pomocy innym oraz profesjonalne podejście do wykonywanej pracy. Z zamiłowania jestem masażystką i naturoterapeutką.

Ostatnio Gabinety Masażu uzyskały pozytywny wynik w telefonicznym badaniu wiedzy merytorycznej. Posiadamy Certyfikat "Telefon Tajemniczego Klienta".

Serdecznie zapraszam do korzystania z usług Gabinetów Masażu.
Podpis Marzena SobasZapoznaj się z całą galerią moich dyplomów i certyfikatów.do gory