Drenaż limfatyczny
gabinety masażu częstochowa

Drenaż limfatyczny w Gabinetach Masażu w Częstochowie

Wykonywany jest w celu usprawnienia przepływu limfy czyli płynu tkankowego. Drenaż limfatyczny pomaga zapobiegać chorobom będącym wynikiem, np. obrzęków zastoinowych lub zapalnych. Ten rodzaj masażu charakteryzuje się bardzo wolnym tempem wykonywania, delikatnością i płynnością. Drenaż limfatyczny pomaga także w szybszym pozbywaniu się przez organizm toksyn.


Gabinety Masażu = profesjonalizm i doświadczenie

Wszystkie zabiegi oferowane przez Gabinety Masażu w Częstochowie wykonuję osobiście. Posiadam wykształcenie medyczne, dodatkowo ukończyłam różne kursy i szkolenia z wielu dziedzin, jestem mistrzem naturoterapii i mistrzem bioenergoterapii. Jestem osobą o dużych zdolnościach manualnych i posiadam specjalistyczną wiedzę potwierdzoną licznymi certyfikatami. Charakteryzuje mnie otwartość, chęć niesienia pomocy innym oraz profesjonalne podejście do wykonywanej pracy. Z zamiłowania jestem masażystką i naturoterapeutką.

Ostatnio Gabinety Masażu uzyskały pozytywny wynik w telefonicznym badaniu wiedzy merytorycznej. Posiadamy Certyfikat "Telefon Tajemniczego Klienta".

Serdecznie zapraszam do korzystania z usług Gabinetów Masażu.
Podpis Marzena SobasZapoznaj się z całą galerią moich dyplomów i certyfikatów.do gory